تماشا کنید: مارتین اسکورسیزی و اولین تریلر رسمی فیلم جدیدش Silence 

تماشا کنید: مارتین اسکورسیزی و اولین تریلر رسمی فیلم جدیدش Silence 

شرکت فیلم سازی پارامونت هفته گذشته اولین تریلر رسمی از فیلم Silence (سکوت) را منتشر کرد. کارگردانی این فیلم را مارتین اسکورسیزی بزرگ کارگردان فیلم های موفقی همچون The Wolf of Wall Street، Shutter Island،  The Departed و.. به عهده دارد.

این درام تاریخی داستان دو مبلغ مسیحی اهل کشور پرتغال است که برای آزمون نهایی ایمان خود، ماموریت دارند جهت پیدا کردن مربی خود و گسترش کتاب مقدس خود یعنی انجیل راهی کشور ژاپن شوند. در آن زمان  یعنی در قرن هفدهم در ژاپن مذهب کاتولیک و تقریباً همه تماس های خارجی ممنوع شده  بود و حضور آنها در این کشور بر خلاف قانون بود که همین موضوع باعث بروز چالش های برای آن دو میشود. در این فیلم اندرو گارفیلد بازیگر نقش پیتر پارکر یا همان مرد عنکبوتی (در نقش پدر فریرا) و آدام درایور (در نقش پدر فرانسیس) دو بازیگری هستند که نقش مبلغان مذهبی را بازی میکنند، لیام نیسون (بازیگر فیلم های سه گانه Taken، شیندلر لیست و..) به عنوان مربی این دو کشیش، پدر فریرا ایفای نقش می کند.

“سکوت” اولین فیلم اقتباس شده از این داستان نیست. اولین بار در سال 1971 فیلمی توسط ماساهیرو شینودا ساخته شد اما مسلماً تماشای فیلمی براساس رمان شوساکو اند که توسط مارتین اسکورسیزی ساخته شده است، جذابیت خاص خودش را خواهد داشت. این فیلم جذاب و مرموز که به گفته تهیه کننده آن فیلم پرخرجی به نظر می آید قرار است در تاریخ 23 دسامبر 2016 به صورت محدودی اکران شود. اما از زمان اکران گسترده این فیلم حرفی به میان نیامده است. در پایان میتوانید تریلر این فیلم را مشاهده کنید.

 

تماشا کنید: مارتین اسکورسیزی و اولین تریلر رسمی فیلم جدیدش Silence