10 بازی پر فروش این هفته انگلستان مشخص شد

10 بازی پر فروش این هفته انگلستان مشخص شد

لیست بازی های پر فروش این هفته انگلستان منتشر شد و بازی Dishonored 2 در اولین هفته عرضه خود توانست جایگاه چهارم لیستی که در آن بازی Call of Duty: Infinite Warfare و FIFA 17  برای کسب رتبه نخست با یکدیگر به رقابت پرداخته اند را به خود اختصاص دهد .

با بررسی میزان فروش بازی ها می توان مشاهده کرد که بازی Dishonored 2 نسبت به نسخه اصلی این بازی با کاهش 38 درصدی فروش در هفته اول مواجه شده است و این بازی ، تنها بازی جدید این هفته جدول پر فروش ترین بازی های انگلستان منتهی به 12 نوامبر می باشد.

میزان فروش بازی FIFA 17 نیز هفته به هفته بهتر شده و این بازی توانسته  جایگاه دوم را از بازی Battlefield 1 بگیرد. بازی Battlefield 1 نیز با یک پله سقوط در رتبه سوم قرار گرفته است. پس از بازی Dishonored 2 که با توجه به مدت زمان کوتاه عرضه آن در رتبه چهارم قرار گرفته است ، بازی دیگر از شرکت بتسدا با نام Skyrim Special Edition در جایگاه پنجم قرار دارد.

به لطف تبلیغات صورت گرفته در هفته گذشته از دو بازی Overwatch و Lego Dimensions این دو بازی بار دیگر به جدول پر فروش ترین بازی های هفته بازگشته و توانسته اند به ترتیب رتبه های هفتم و نهم را کسب نمایند . لازم به ذکر است بازی Lego Dimensions پیش از این در جایگاه 28 قرار داشته است .

در ادامه می توانید لیست 10 بازی پر فروش این هفته انگلستان را مشاهده نمایید

  1. Call of Duty: Infinite Warfare
  2. FIFA 17
  3. Battlefield 1
  4. Dishonored 2
  5. The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
  6. Forza Horizon 3
  7. Overwatch
  8. Titanfall 2
  9. Lego Dimensions
  10. Star Wars Battlefront

10 بازی پر فروش این هفته انگلستان مشخص شد

ارتقا اندروید