بازی Destiny 2 احتمالاً در رویداد PlayStation Experience معرفی شود

استودیوی بانجی، سازنده سری هیلو که مدتی پیش به اکتیویژن پیوست و بازی Destiny را عرضه کرد، به تازگی در آپدیت هفتگی خود، به مسئله ای اشاره کرده که ما را نسبت به معرفی Destiny 2 در آینده نزدیک امیدوار می کند. برکسی پوشیده نیست که Destiny 2 در حال ساخت است و بانجی و اکتیویژن، هردو عرضه آن در سال 2017 را تایید کرده اند.

اما این مسئله سبب نمی شود که گیمرها دائماً دنبال اخبار بیشتر نباشند. بانجی در برنامه هفتگی خود که به صحبت با طرفداران می پردازد، گفته است برخی از کارکنان تیم در حال بستن کیف های خود هستند تا بزودی به شهر آناهایم در کالیفرنیا سفر کنند. دیوید داگ از بانجی می گوید که: «ماموریت اصلی ما هنوز یک راز است. اما بزودی از خط پایان عبور خواهیم کرد.»

لازم به اشاره است که رویداد PlayStation Experience قرار است طی سوم و چهارم دسامبر (13 و 14 آذرماه) در شهر آناهایم کالیفرنیا برگزار شود. ضمناً این رویداد تنها یک روز با مراسم The Game Awards 2016 فاصله دارد که قرار است بهترین بازی های سال در آن انتخاب شده و جوایزی را دریافت کنند.

بنابراین می توان احتمال داد که Destiny 2 در مراسم The Game Awards 2016 معرفی می شود و بعد از آن، شاهد نوعی دموی قابل بازی در رویداد پلی استیشن باشیم. البته باید در نظر داشت که تمام این مسائل، صرفاً در حد حدس و گمان هستند و باید تا برگزاری دو مراسم منتظر ماند و دید که بانجی چه برنامه هایی دارد.

The post appeared first on .

بازی Destiny 2 احتمالاً در رویداد PlayStation Experience معرفی شود

دانلود رایگان اینستاگرام