معرفی بازی Time Locker – Shooter؛ ایستگاه ثانیه ها

یکی از لذت بخش ترین لحظه های زندگی ما بازیکن ها، پایان انتظار برای عنوانی است که روزها خواهان انجامش هستیم. حالا این قضیه زمانی رنگ و بوی جالب تری به خودش می گیرد که از علاقه مندان به اپلیکیشن های اسمارت فون ها باشید. می پرسید چگونه؟ معمولا انتشار بعضی بازی های تلفن های هوشمند ناگهانی بوده یا به خاطر حجم زیاد عناوینی که روزانه می بینیم، طبیعتا نمی توانیم اخبار تمام اپلیکیشن ها را دنبال کنیم.

بنابراین ممکن است از مشاهده بعضی عناوین روی مارکت ها سورپرایز شوید. دیروز که سایت ها را برای معرفی بازی زیر و رو می کردیم، یکی از این اتفاقات را تجربه نمودیم. Time Locker – Shooter عنوانی است که 5 ماه پیش برای آی دیوایس ها منتشر شد و جدا از دریافت بازخوردهای بسیار مثبت از سوی منتقدین، توانست به موفقیت هایی هم دست پیدا کند. تقریبا چهار روز از انتشار این عنوان برای دیوایس های اندرویدی گذشته و امروز تصمیم گرفتیم تا آن را معرفی نماییم.

Time Locker یک بازی رکوردی بوده و استودیو سازنده برای سختی عنوانش از ایده Wave ها استفاده کرده است؛ با موج هایی از دشمنان به مبارزه می پردازید و با طی یک مسافت مشخص، تعداد و گونه آن های متفاوت خواهند شد. این روند افزایش قدرت هم تا هنگامی که ببازید ادامه می یابد.

اما برای چی این قدر نسبت به تجربه Time Locker – Shooter هیجان زده بودیم؟ به خاطر مکانیزم های استثنایی گیم پلی؛ شاید توسعه دهنده از بازی ایندی معروف Superhot الهام گرفته باشد ولی Sotaro Otsuka با ترکیب المان های آشنا این عنوان و تغییرات روی آن ها یکی از خلاقانه ترین اپلیکیشن های اسمارت فون ها را ساخته است. همانند عنوانی که اسم بردیم با Time Locker هم «زمان» تنها وقتی حرکت خواهد کرد که شما حرکت کنید.

ساده تر بگوییم، برای کنترل کاراکتر بازی یا تیراندازی به سمت دشمنان تنها یک انگشت کافی بوده و می توانید هر جایی که خواستید بروید. اگر دست خود را از صفحه برداشته یا آرام قدم بردارید، زمان ایستاده یا کند می گذرد. پرسش اینجاست به واسطه این که می توانیم بازی را آهسته نماییم، بازیکن ها چگونه طعم چالش را می چشند. خوشبختانه همان گونه که شما حرکت می کنید، زمین هم پشت سر شما تخریب خواهد شد.

با استفاده از آیتم هایی که هنگام مبارزات به دست می آورید، می توانید خود را یک قدم به شکستن رکوردها نزدیک کنید. به یاد داشته باشید که اگر به دشمن ها برخورد نمایید، خواهید باخت.

بنابراین مجبورید تا با دقت ثانیه ها را بگذرانید. یکی از قسمت هایی که به واسطه آن جذابیت Time Locker افزایش چشمگیری یافته را می توانیم شخصیت های بازی بنامیم. چون تفاوت آن ها تنها به ظاهر نیست و با اسلحه های گوناگون به استقبال دشمن ها خواهند رفت. پیش از اتمام مطلب بد نیست نگاهی هم به بخش گرافیک بیندازیم. همانند گیم پلی، اینجا هم شباهت هایی بین Superhot و Time Locker میبینیم.

اما استودیو سازنده با رنگ بندی خوب محیط، کاراکترها و طراحی آبجکت ها یک تجربه دیداری فوق العاده را به بازیکن ها هدیه بدهد. همان گونه که گفتیم Time Locker از جالب ترین ترین بازی های اسمارت فون ها است. Sotaro Otsuka توانسته با پرداخت به ایده ای که پیشتر با Superhot دیده بودیم، تجربه ای را به مخاطبین هدیه دهد که انگار نمونه اش را ندیدیم. واقعا چنین عنوانی با حجم پایینش را نمی خواهید انجام دهید؟

TIME LOCKER - Shooter
  • TIME LOCKER – Shooter
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: sotaro otsuka
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: 53.7 / 25.9 مگابایت
  • دانلود:

The post appeared first on .

معرفی بازی Time Locker – Shooter؛ ایستگاه ثانیه ها