بازی قیصر منتشر شد+یادداشتی کوتاه

چند روزی است که از انتشار بازی قیصر بر روی پلتفرم اندروید می گذرد.این بازی در اپلیکشن های کافه بازار و ایران اپ منتشر شده است. این بازی توسط استودیو تیله گیم ساخته شده است.

حتما شما با فیلم قیصر، ساخته مسعود کیمیایی آشنایی دارید و این فیلم را دیده اید. این بازی با ایده برداری از داستان و حال و هوای این فیلم ساخته و پرداخته شده است و با ساختن میان پرده هایی زیبا، وفاداری خود را به این فیلم ثابت کرده است. گیم پلی این بازی بسیار جذاب بوده و همواره در حال تغییر است که باعث جذابیت هرچه بیشتر این بازی می گردد. سازندگان این بازی به درستی و با دقت تمام، المان هایی جذاب برای بازیساز را قرارداده اند، این المان ها در صداپردازی بازی گرفته تا طراحی هنری بازی مشهود بوده، و سازندگان در خلق بازی جذاب، تا حد زیادی موفق بوده اند. در آخر این یادداشت کوتاه باید به ایده جذاب سازندگان این بازی تبریک گفت و در ساخت بی عیب و نقص این بازی، احسنت گفت!

این بازی جذاب را حتما امتحان کنید.

در ادامه توضیحات سازندگان این بازی:

بازی انتقام  قیصر (که برگرفته از داستان یک فیلم قدیمی ایرانی به همین نام است) داستان انتقام قهرمانی به نام قیصر از سه برادر آب منگل که قاتلین خواهر و برادرش هستند رو روایت می کنه. این بازی شامل دو سبک بازی متفاوت است. سبک اول بازی مرحله ای شامل پنج فصل اصلی است که برای روایت بهتر داستان از کمیک های گرافیکی جذاب استفاده شده است. هر فصل بازی هشت مرحله دارد. هر فصل دارای فضاهای متفاوت و جذابی هست که شامل حمام عمومی قدیمی . کوچه و گذر. پشت بام . سلاخ خانه و ایستگاه راه آهن است.شما در انتهای سه فصل از این سبک بازی با قاتلین اصلی ( برادران آب منگل) روبرو می شوید.سبک دوم بازی امتیازی است که باز هم در فضاهای مختلف اتفاق می افته و امکان انتخاب کاراکترهای مختلف مثل فرمون و سایر شخصیت های قصه رو شامل میشه. هم چنین در این سبک بازی امکان انتخاب اسلحه های مختلف مثل ساطور و چاقو و… و  لباس های مختلف برای شخصیت ها هم وجود داره.

در ادامه تصاویری از محیط این بازی:

بازی قیصر 2 200x100 بازی قیصر منتشر شد+یادداشتی کوتاه
بازی قیصر 3 200x100 بازی قیصر منتشر شد+یادداشتی کوتاه
بازی قیصر 4 200x100 بازی قیصر منتشر شد+یادداشتی کوتاه
بازی قیصر 5 200x100 بازی قیصر منتشر شد+یادداشتی کوتاه
بازی قیصر 6 200x100 بازی قیصر منتشر شد+یادداشتی کوتاه
بازی قیصر 7 200x100 بازی قیصر منتشر شد+یادداشتی کوتاه
بازی قیصر 8 200x100 بازی قیصر منتشر شد+یادداشتی کوتاه

لینک دانلود این بازی در اپلیکشن کافه بازار

لینک دانلود این بازی در اپلیکشن ایران اپس

بازی قیصر منتشر شد+یادداشتی کوتاه

نوشته بازی قیصر منتشر شد+یادداشتی کوتاه اولین بار در GameEMag پدیدار شد.

پرس نیوز

فروش بک لینک