18 فروردین منتظر هواوی P9 باشید

اگر ماه پایانی سال 94 را با توجه به نمایشگاه MWC 2016 در تسلط دو غول کره ای سامسونگ و ال جی بدانیم، فروردین ماه آینده می بایست در اختیار دو کمپانی HTC و هواوی باشد. در روزهای اخیر اطلاعات بیشتری درباره پرچم داران این دو شرکت منتشر شده و علاقمندان به این گوشی ها تا حدودی با طراحی ظاهری و همچنین شایعات مربوط به مشخصات سخت افزاری آنها آشنا شده اند. در حالی که تا پیش از این مشخص شده بود رونمایی از HTC 10 برای آخرین روز فروردین برنامه ریزی شده، حالا زمان معرفی رسمی P9 هم منتشر شده است.

بر خلاف اطلاعات قبلی که از سوی حساب های کاربری فعال در توئیتر منتشر شده بودند، این بار خود هواوی است که در یادداشتی برای رسانه ها تاریخ 6 آوریل (18 فروردین) را یادآوری کرده و عنوان کرده است که قصد دارد “دیدگاه شما نسبت به جهان را تغییر دهد”. چنین ادعایی به نظر بسیار فراتر از معرفی تلفن های هوشمند می رسد اما مشخص نیست هواوی قصد دارد با خانواده P9 نگرش نسبت به دنیا را تغییر دهد یا سورپرایز دیگری را نیز در نظر گرفته است.

بر اساس شایعات منتشر شده، هواوی قصد دارد چهار مدل مختلف از خانواده P9 را معرفی کند که مدل اصلی دارای نمایشگر 5.2 اینچی و پردازنده Kirin 950 خواهد بود و احتمالا P9 Max با نمایشگر 6.2 اینچی و همچنین P9 Lite نیز دور از ذهن نخواهند بود. به علاوه گفته می شود یک مدل Pro (یا نامی مشابه) نیز در صف معرفی قرار دارد که دارای ویژگی های کلیدی بیشتری نسبت به سایر مدل ها می باشد. بزرگترین نکته مشخص شده درباره P9 نیز استفاده این دستگاه از لنز دوگانه به عنوان دوربین اصلی است. مطمئنا در روزهای آینده خبرها و تصاویر بیشتری درباره پرچم داران بعدی چینی ها منتشر خواهد شد که پیگیری آنها خالی از لطف نیست.

سایت استخدامی

خبرگذاری اصفحان